Los Santos Police Department
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Morgan Jack[A][A][A][A][A]

2 participanți

In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Morgan_Jack Mier Feb 25, 2015 1:33 pm

Morgan Jack[A][A][A][A][A] BnSJEtX
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT
PRELIMINARY BACKGROUND APPLICATION (PBA)






Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ1. INFORMATII PERSONALE

(( IN CHARACTER ))

1.1 Nume: Morgan
1.2 Prenume: Jack
1.3 Sex: Masculin
1.4 Vârsta: 26
1.5 Data nasterii: 15.09.1989
1.6 Rasa: Americana

1.7 Numar de telefon: 5438042

1.8 Locul nasterii: Grove streat
1.9 Adresa actuala: Grove streat

1.10.1 Suferiti de vreo boala cronica sau dezabilitate mentala sau fizica ? (Da / Nu): Nu
1.10.2 Daca da, specificati-le aici: -


(( OUT OF CHARACTER ))

1.11 Prenume (OOC): Alin
1.12 Sex (OOC): Masculin
1.13 Level în joc (OOC): 4
1.14 Vârsta (OOC): 13
1.15 Orasul în care locuiti (OOC): Arad

1.16 De cât timp jucati pe REAL-ROLEPLAY (OOC): de o zi
1.17 De cât timp jucati SA:MP (OOC): 3 ani

1.18 Numele tuturor caracterelor pe care le-ati detinut pe server, atât cele care au fost sterse în urma wipe-ului cât si cele care au suferit schimbari de nume (specificati care au fost sterse, care au suferit schimbari de nume si care înca mai exista) (OOC): -
1.19 Numele tuturor factiunilor în care ati facut roleplay, specificând si rank-ul (OOC): -

1.20 Momentan esti într-o factiune (oficiala / neoficiala)  ? Daca da, specifica numele acesteia (OOC): Nu

1.21 Link catre numele contului de pe forumul REAL-ROLEPLAY:


(( SCREENSHOTS ))

1.22 Poza cu /stats de la toate conturile detinute (OOC): https://imgur.com/zYdve7s
Spoiler:




Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ2. COMPETENTE LINGVISTICE

(( OUT OF CHARACTER ))

2.1 Poti vorbi în mod fluent limba româna (OOC): Da
2.2 Mai vorbesti si alte limbi în afara de limba româna (OOC): engleaza,franceza,spaniola putin nu perfect
2.3 Detii programul "TEAMSPEAK" si stii sa îl folosesti (OOC): Da
2.4 Detii un microfon functionabil si esti de acord sa îl folosesti (OOC): Da




Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ3. LICENTE SI PERMISURI

3.1.1 Detii un carnet de conducere tip B: Da
3.1.2 Daca da, ai vreun punct de penalizare: Nu
3.1.3 Ti-a fost suspendata vreodata carnetul: Nu
3.1.4 Detii si alte carnete de conducere în afara de tipul B (A, C, D etc..): Doar B

3.2.1 Detii o licenta de pilot: Nu
3.2.2 Ti-a fost suspendata vreodata licenta de pilot: Nu

3.3.1 Detii o licenta port-arma: Nu
3.3.2 Ti-a fost vreodata suspendata licenta port-arma: Nu




Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ4. EXPERIENTA SI ANGAJARI

Aceasta sectiune se refera la locurile în care ai lucrat, organizatii sau companii, pentru scopuri personale sau voluntariate.

Numele companiei: -
Motivul angajarii: -
Motivul demiterii: -
Angajator: -
Pozitie: -

Numele companiei: -
Motivul angajarii: -
Motivul demiterii: -
Angajator: -
Pozitie: -

Numele companiei:-
Motivul angajarii: -
Motivul demiterii: -
Angajator:-
Pozitie: -




Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ5. CAZIER SI AVERTISMENTE

Aceasta sectiune se refera la toate "confruntarile" cu legea, de la mici amenzi sau avertismente în trafic, pâna la arestari pentru diferite motive.

Natura sanctiunii: -
Data sanctionarii: -
Timpul "servit": -

Natura sanctiunii: -
Data sanctionarii: -
Suma platita: -




Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ6. REFERIN?E ?I RECOMANDARI

Referintele si recomandarile pot fi date de orice membru al departamentului de politie catre aplicanti, cu un motiv întemeiat si explicat mai jos.

Nume ofiter: -
Rang: -
Motivul recomandarii: -

(( Nume ofiter: -
Rank: -
Motivul recomandarii:  ))-




Morgan Jack[A][A][A][A][A] Qtw2maJ7. DECLARATIA APLICANTULUI

(( IN CHARACTER ))
Certific ca raspunsurile con?inute în aceasta aplica?ie sunt adevarate ?i completate la cele mai bune din cuno?tin?ele mele. Trimitând aceasta aplicatie, sunt de acord ca va fi verificata împreuna cu trecutul meu si cu dosarul meu penal (daca este prezent). Sunt de acord si stiu ca angajatorul are dreptul sa îmi refuze aplicatia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord sa fiu respins si chiar sanctionat conform legii daca am completat aplicatia sau daca am raspuns la interviu cu date false.

7.1 Înteleg si sunt de acord cu declaratia de mai sus: DA



(( OUT OF CHARACTER ))
Trimitând aplicatia, afirm ca nu am restrictie în LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT si ca nu am fost demis neonorabil în ultimele doua saptamâni din departament. Sunt de acord ca, daca am completat aplicatia cu date false OOC, sa suport orice sanctiune OUT OF CHARACTER si afirm ca toate datele din aceasta aplicatie sunt 100% adevarate si corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regula încalcata prin postarea aplicatiei. Înteleg ca LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT si divizia RECRUITMENT & EMPLOYMENT au dreptul OOC de a-mi respinge aplicatia sau de a îmi restrctiona intrarea în aceasta factiune pentru orice fel de motiv.

7.2 Înteleg si sunt de acord cu declaratia de mai sus (OOC): DA
Morgan_Jack
Morgan_Jack
Senior Lead Officer

Mesaje : 2
Data de inscriere : 15/02/2015

Sus In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Re: Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Alvin_Barrington Mier Feb 25, 2015 4:30 pm


Morgan Jack[A][A][A][A][A] LOp4m

APLICAŢIE ACCEPTATĂ


Stimate aplicant,

Dorim să vă anunţăm că aplicaţia dumneavoastră a fost primită şi analizată de către LSPD Recruitment Unit. Aceasta respectă modelul şi regulamentul impus, aşa că am trecut mai departe cu verificările. Totodată, atât cazierul dumneavoastră cât şi alte informaţii au fost analizate.
(( Înainte de a trece la pasul următor, un administrator de joc va trebui să vă verifice admin-record-ul dar şi conturile dumneavoastră pentru a se asigura că aţi completat aplicaţia corect şi că nu aţi minţit la nici un punct. Vă rugăm să aşteptaţi mesajul de confirmare înainte de a trece la pasul 2 din Procesul de recrutare - ETAPA DE SOLICITARE - Interviul.


Note:
-


Recruitment & Employment Division,
Los Santos Police Department.
Alvin_Barrington
Alvin_Barrington
Chief of Police

Mesaje : 160
Data de inscriere : 02/08/2014

Sus In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Re: Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Alvin_Barrington Mier Feb 25, 2015 4:30 pm


Morgan Jack[A][A][A][A][A] LOp4m

INFORMAŢII VERIDICE


Stimate aplicant,

Dorim să vă anunţăm că ADMIN RECORD-ul contului dumneavoastră principal a fost verificat, o dată cu cel de pe celelalte conturi. Totodată, a fost verificat şi IP-ul (sau IP-urile) dumneavoastră şi posibilitatea de a face BAN-EVADING sau de a ascunde un cont este aproape nulă. Acestea fiind spuse, păreţi în regulă pentru a trece la pasul următor, mai exact la pasul 2 din Procesul de recrutare - ETAPA DE SOLICITARE - Interviul.
Pentru a da interviul, trebuie să veniţi în secţia de poliţie şi să chemaţi un ofiţer pentru a da interviul cu acesta.
De asemenea, veţi primi în curând şi grupul de Academy Student pe GOV şi veţi avea acces la secţiunea "ACADEMIE" pentru mai multe informaţii, întrebări, răspunsuri şi altele.



Note: -
Recruitment & Employment Division,
Los Santos Police Department.
Alvin_Barrington
Alvin_Barrington
Chief of Police

Mesaje : 160
Data de inscriere : 02/08/2014

Sus In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Re: Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Alvin_Barrington Mier Feb 25, 2015 5:04 pm


Morgan Jack[A][A][A][A][A] LOp4m

INTERVIU ACCEPTAT

Stimate aplicant,

Dorim să vă anunţăm că interviul pe care l-aţi susţinut a fost înregistrat şi trimis către LSPD Recruitment Unit. După o verificare a informaţiilor oferite de dumneavoastră şi a interviului abia susţinut, dorim să vă anunţăm că sunteţi gata să treceţi la pasul 3 din procesul de recrutare, mai exact la eseul argumentativ. Pentru mai multe informaţii, vă sfătuim să citiţi informaţiile despre Procesul de recrutare.


Note: -
Recruitment & Employment Division,
Los Santos Police Department.
Alvin_Barrington
Alvin_Barrington
Chief of Police

Mesaje : 160
Data de inscriere : 02/08/2014

Sus In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Re: Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Alvin_Barrington Mier Feb 25, 2015 5:04 pm


Morgan Jack[A][A][A][A][A] LOp4m

ESEU ACCEPTAT

Stimate aplicant,

Dorim să vă anunţăm că eseu pe care l-aţi scris a fost înregistrat şi trimis către LSPD Recruitment Unit. După o verificare a informaţiilor oferite de dumneavoastră şi a eseului abia scris, dorim să vă anunţăm că sunteţi gata să treceţi la pasul 4 din examenul de la sfarsitul academiei, mai exact la academia de politie. Pentru mai multe informaţii, vă sfătuim să citiţi informaţiile despre Procesul de recrutare.


Note: -
Recruitment & Employment Division,
Los Santos Police Department.
Alvin_Barrington
Alvin_Barrington
Chief of Police

Mesaje : 160
Data de inscriere : 02/08/2014

Sus In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Re: Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Alvin_Barrington Vin Feb 27, 2015 4:30 pm


Morgan Jack[A][A][A][A][A] LOp4m

EXAMEN TRECUT

Stimate aplicant,

Dorim să vă anunţăm că examenul pe care l-aţi scris a fost înregistrat şi trimis către LSPD Recruitment Unit. După o verificare a informaţiilor oferite de dumneavoastră şi a examenului abia scris, dorim să vă anunţăm că sunteţi gata să treceţi la gradul de PO-I. Echipa LSPD va ureaza bun venit in echipa, si sper sa cooperam mult.


Note: Punctaj final: 93puncte.
Recruitment & Employment Division,
Los Santos Police Department.
Alvin_Barrington
Alvin_Barrington
Chief of Police

Mesaje : 160
Data de inscriere : 02/08/2014

Sus In jos

Morgan Jack[A][A][A][A][A] Empty Re: Morgan Jack[A][A][A][A][A]

Mesaj Scris de Continut sponsorizat


Continut sponsorizat


Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum