Los Santos Police Department
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

[RIDE-ALONG] Informaţii şi model

In jos

[RIDE-ALONG] Informaţii şi model Empty [RIDE-ALONG] Informaţii şi model

Mesaj Scris de Alvin_Barrington Sam Aug 02, 2014 11:58 pm

Informaţii generale
Dacă sunteți interesat să aderați în Los Santos Police Department sau pur și simplu doriți să aflați mai multe despre îndatoririle ofițerilor de zi cu zi, puteți solicita să fiți luat într-un ride-along cu un police officer. Înainte de a posta o aplicație asigurați-vă că ați citit toate informațiile și că îndepliniți în totalitate criteriile impuse.

Criterii
Posesia unui document valid de legitimare.
Vârstă minimă de șaisprezece (16) ani.
Cazier curat (excepție contravențiile și suspendările de licență)
Să aveţi un părinte sau un tutore legal ce trebuie să fie de acord cu reglementările impuse și să semneze pentru acest lucru (pentru minori).
Îmbrăcăminte specifică ride-along'ului.
Să fie pregătit psihic, mental și emoțional pe timpul ride-along-ului.
Respectarea instrucțiunilor în timpul ride-along-ului.


Model depunere formular

(( ATENŢIE ! Numele topicului cu aplicaţia voastră trebuie să fie "Nume Prenume". Aveţi sub aplicaţie un COD, apăsaţi pe "SELECT ALL" şi dati COPY - PASTE într-un topic nou. ))


[RIDE-ALONG] Informaţii şi model BnSJEtX
LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT

Los Santos Police Department
- Ride-Along Request -


SA023145
Public Relations Area




1. INFORMAŢII PERSONALE

(( IN CHARACTER ))

1.1 Nume:
1.2 Prenume:
1.3 Sex
1.4 Vârstă:
1.5 Data naşterii:
1.6 Rasă:

1.8 Număr de telefon:

1.9 Locul naşterii:
1.10 Adresa actuală:

1.11.1 Suferiţi de vreo boală cronică sau dezabilitate mentală sau fizică ?
1.11.2 Dacă da, specificaţi-le aici:

(( OUT OF CHARACTER ))

1.12 Prenume:
1.13 Sex:
1.14 Level în joc:
1.15 Vârstă:




2. INFORMAŢII RIDE-ALONG

(( IN CHARACTER ))

2.1 În ce dată sunteţi dispus să participaţi la RIDE-ALONG ?
2.2 Cât timp şi între ce ore sunteţi dispus să participaţi la RIDE-ALONG ?
2.3 Care este motivul pentru care doriţi să participaţi la RIDE-ALONG ?

(( OUT OF CHARACTER ))

2.4 Deţii programul "TEAMSPEAK" şi ştii să îl foloseşti ?
2.5 Deţii un microfon funcţionabil şi eşti de acord să îl foloseşti ?




3. DECLARAŢIA APLICANTULUI

(( IN CHARACTER ))
Certific că răspunsurile conținute în această aplicație sunt adevărate și completate la cele mai bune din cunoștințele mele. Trimiţând această aplicaţie, sunt de acord că va fi verificată împreună cu trecutul meu şi cu dosarul meu penal (dacă este prezent). Sunt de acord şi ştiu că Los Santos Police Department are dreptul să îmi refuze aplicaţia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord să fiu respins şi chiar sancţionat conform legii dacă am completat aplicaţia sau dacă am răspuns la interviu cu date false. Totodată, îmi asum responsabilitatea pentru orice s-ar întâmpla în timpul acestui RIDE-ALONG şi nu voi învinovăţi nici ofiţerul care mă va însoţi şi nici departamentul de poliţie pentru posibilele daune ce mi se vor putea întâmpla.

3.1 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.

(( OUT OF CHARACTER ))
Sunt de acord că, dacă am completat aplicaţia cu date false OOC, să suport orice sancţiune OUT OF CHARACTER şi afirm că toate datele din această aplicaţie sunt 100% adevărate şi corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regulă încălcată prin postarea aplicaţiei. Înţeleg că LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT are dreptul OOC de a-mi respinge aplicaţia sau de a îmi restrcţiona intrarea în acest program pentru orice fel de motiv.

3.2 Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.


Cod:
[center][img]http://i.imgur.com/BnSJEtX.png[/img]
[color=blue][b]LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT[/b][/color][/center]

[right][b]Los Santos Police Department
- Ride-Along Request -[/b]

SA023145
Public Relations Area[/right]

[hr]

1. [u][b]INFORMAŢII PERSONALE[/b][/u]

(( [u]IN CHARACTER[/u] ))

[u]1.1[/u] Nume:
[u]1.2[/u] Prenume:
[u]1.3[/u] Sex
[u]1.4[/u] Vârstă:
[u]1.5[/u] Data naşterii:
[u]1.6[/u] Rasă:

[u]1.8[/u] Număr de telefon:

[u]1.9[/u] Locul naşterii:
[u]1.10[/u] Adresa actuală:

[u]1.11.1[/u] Suferiţi de vreo boală cronică sau dezabilitate mentală sau fizică ?
[u]1.11.2[/u] Dacă da, specificaţi-le aici:

(( [u]OUT OF CHARACTER[/u] ))

[u]1.12[/u] Prenume:
[u]1.13[/u] Sex:
[u]1.14[/u] Level în joc:
[u]1.15[/u] Vârstă:

[hr]

2. [u][b]INFORMAŢII RIDE-ALONG[/b][/u]

(( [u]IN CHARACTER[/u] ))

[u]2.1[/u] În ce dată sunteţi dispus să participaţi la RIDE-ALONG ?
[u]2.2[/u] Cât timp şi între ce ore sunteţi dispus să participaţi la RIDE-ALONG ?
[u]2.3[/u] Care este motivul pentru care doriţi să participaţi la RIDE-ALONG ?

(( [u]OUT OF CHARACTER[/u] ))

[u]2.4[/u] Deţii programul "TEAMSPEAK" şi ştii să îl foloseşti ?
[u]2.5[/u] Deţii un microfon funcţionabil şi eşti de acord să îl foloseşti ?

[hr]

3. [u][b]DECLARAŢIA APLICANTULUI[/b][/u]

(( [u]IN CHARACTER[/u] ))
[quote]Certific că răspunsurile conținute în această aplicație sunt adevărate și completate la cele mai bune din cunoștințele mele. Trimiţând această aplicaţie, sunt de acord că va fi verificată împreună cu trecutul meu şi cu dosarul meu penal (dacă este prezent). Sunt de acord şi ştiu că Los Santos Police Department are dreptul să îmi refuze aplicaţia la orice moment, sub orice motiv. Sunt de acord să fiu respins şi chiar sancţionat conform legii dacă am completat aplicaţia sau dacă am răspuns la interviu cu date false. Totodată, îmi asum responsabilitatea pentru orice s-ar întâmpla în timpul acestui RIDE-ALONG şi nu voi învinovăţi nici ofiţerul care mă va însoţi şi nici departamentul de poliţie pentru posibilele daune ce mi se vor putea întâmpla.[/quote]

[u]3.1[/u] Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.

(( [u]OUT OF CHARACTER[/u] ))
[quote]Sunt de acord că, dacă am completat aplicaţia cu date false OOC, să suport orice sancţiune OUT OF CHARACTER şi afirm că toate datele din această aplicaţie sunt 100% adevărate şi corecte. Îmi asum responsabilitatea pentru orice regulă încălcată prin postarea aplicaţiei. Înţeleg că LOS SANTOS POLICE DEPARTMENT are dreptul OOC de a-mi respinge aplicaţia sau de a îmi restrcţiona intrarea în acest program pentru orice fel de motiv.[/quote]

[u]3.2[/u] Înţeleg şi sunt de acord cu declaraţia de mai sus: DA / NU.
Alvin_Barrington
Alvin_Barrington
Chief of Police

Mesaje : 160
Data de inscriere : 02/08/2014

Sus In jos

Sus

- Subiecte similare

 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum